Följ med i videon nedan för att se hur du installerar vår webbplats som en webbapp på din startskärm.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Jo, kommer ju från ett par Czar på 191 cm så 193orna lämpar sig nog bättre!Goora sa:Jag tycker du ska gå på 193orna. Vet ej hur duktig du är men jag kör själv på Magnum Opus som är 188 cm, då är jag 171 cm och vägen dryga 65 kg.
I övrigt tror jag absolut på den som one-quiver! har skitkul på Magnumen som enda skida!![]()
De såg väldigt bakmonterade ut, eller kan det vara bilden?Goora sa:https://www.freeride.se/admarket/ad.php?id=132928
pruta och kör
Ja absolut. Synd, skulle vilja haft dem närmare Erics valnostar sa:Linjen du ser strax nedanför tådelen på den högra är rekommenderade linjen(TC -6cm, Erics är -2cm), ser ut att vara lite mer bakmonterad va ?
Que? Är nu inte rocker och early rise typ samma sak? Åtminstone Mordecai har rocker fram och bak med mycket splay enligt dessa bilder.kyvi sa:Han menade att eftersom det inte är rocker utan ist early rise så får man ganska mycket skida för att vara en 186are.
Jo det verkar ju så! Hade fått för mig att early rise var en nivå under rocker, typ...jaksu sa:Que? Är nu inte rocker och early rise typ samma sak? Åtminstone Mordecai har rocker fram och bak med mycket splay enligt dessa bilder.kyvi sa:Han menade att eftersom det inte är rocker utan ist early rise så får man ganska mycket skida för att vara en 186are.
http://blistergearreview.com/gear-reviews/2015-2016-line-mordecai-2/4